Хірургія

Інструкція для дистанційного навчання з хірургії для курсантів за фахом «Загальна практика - сімейна медицина»

1. Для підготовки к виконанню завдань по практичному заняттю при дистанційному навчанні курсанти повинні використовувати основний підручник «Хірургія» том ІІ за ред. Я.С. Березницького, М.П. Захараша, В.Г. Мішалова, «Хірургічні хвороби» (підручник для лікаря за спеціальністю «Загальна практика - сімейна медицина» та додаткові матеріали з Інтернет. Електронний варіант підручника «Хірургія» том ІІ знаходиться на сайті кафедри хірургії №1 Дніпропетровської медичної академії, розділ інтерни, підрозділ бібліотека, назва Chirurgia. http://408.dsma.dp.ua/studentam/biblioteka

2. Підготовка та виконання завдань по практичним заняттям курсантами проводиться згідно календарно-тематичного плану дистанційного навчання та включає відповідь на теоретичні питання за темою письмово.

3. Матеріали для підготовки та виконання завдань викладені на сторінці кафедри в Інтернет в розділі «Дистанційне навчання».

5. Напередодні практичного заняття кожен староста групи зв’язується з закріпленим викладачем, та отримує необхідні пояснення і теоретичні питання для кожного курсанта для підготовки відповіді. Староста повинен довести інформацію до кожного курсанта.

6. Для оформлення відповіді по практичному заняттю кожен курсант створює файл в форматі Word, з назвою файла, яка повинна включати ПІБ курсанта, № групи та назву теми. В цьому одному файлі на практичне заняття кожен курсант компонує відповіді на теоретичні питання та надсилає файл на електронну поштову адресу групи з 12.00 до 13.00 в день практичного заняття.

8. Якщо викладач не отримав файл курсанта в зазначений термін на електронну поштову скриньку групи – курсанту виставляється «нб».

9. Електронний адрес поштової скриньки: proct.surg@gmail.com

Календарний план занять

Хірургія Календарний план занять.docx